Meble kuchenne na wymiar

POZNAJ NASZĄ KREATYWNOŚĆ

Dzięki nam Twoja kuchnia zachwyci nie tylko wyjątkowym designem, ale także ponadprzeciętną funkcjonalnością. Realizujemy marzenia naszych Klientów w dążeniu do uzyskania idealnie zaprojektowanej i zgodnej z indywidualnym gustem przestrzeni życiowej! Oferujemy niebanalne rozwiązania projektowe, które doskonale sprawdzają się zarówno w nowoczesnej, jak i tradycyjnej kuchni. Dzięki nam zyskasz meble kuchenne na miarę własnych potrzeb i oczekiwań, które idealnie wpasują się także w nietypowe i trudne do aranżacji pomieszczenia nadając im wyjątkowy styl i charakter!

meble kuchenne na wymiar

SPROSTAMY TWOIM OCZEKIWANIOM

Zastosowane materiały i najnowsze techniki produkcji sprawią, że Twoja kuchnia przez wiele lat zachowa swój elegancki styl i świeżość.

Dobrze zaprojektowana ergonomia przestrzeni wraz z przemyślanymi wykończeniami zapewni Ci wygodę przy pracy. Od teraz gotowanie będzie już tylko przygodą.

Realizujemy nietypowe zamówienia dla naszych klientów. Małe wnętrza, duże przestrzenie ,niskie poddasze, zaokrąglenia, ciągi kominowe - to dla nas nie jest problem.

kuchnie na wymiar

DOBRZE ZAPROJEKTOWANA ERGONOMIA PRZESTRZENI

Tworzymy meble kuchenne najwyższej jakości, które dzięki zastosowaniu trwałych materiałów spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Realizujemy zamówienia na meble zgodne z Twoim pomysłem, które mogą posiadać fronty fornirowe, lakierowane lub drewniane w różnej kolorystyce, indywidualnie zaprojektowane pod względem funkcjonalności szafki i szuflady oraz liczne udogodnienia, aby Twoja kuchnia była odzwierciedleniem Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą niepowtarzalnych i indywidualnie personalizowanych mebli kuchennych, które zachwycają doskonałym wykonaniem oraz niebanalnym wzornictwem. Z nami każdy Klient zyska meble kuchenne szyte na miarę własnych oczekiwań!

kuchnie na wymiar

ETAPY PROJEKTU

 

ZAPROJEKTUJ Z NAMI
SWOJĄ KUCHNIĘ


Wybierz akcesoria z bogatej oferty. Uczyń swoją kuchnię funkcjonalną i wygodną.

Kraków meble
meble wieliczka
meble wieliczka

Poznajemy Twoje Cele


Nasze realizacje szyte są na miarę Twoich potrzeb. Jest to nasz pierwszy kontakt z projektowaną przestrzenią, dlatego zawsze umawiamy się na pierwsze spotkanie i omawiamy co jest dla Ciebie najważniejsze.

Projekt i Wycena


Zaprojektujemy dla Ciebie Twoją wymarzoną kuchnię, na podstawie projektu i naszego wieloletniego doświadczenia przygotujemy dla Ciebie wycenę dopasowaną do Twojego budżetu.

Finalizacja zamówienia


Podpisujemy Umowę na realizację całego projektu poprzedzoną wcześniejszą akceptacją. Określamy dokładny termin realizacji usługi.

NASZE REALIZACJE

W CZYM MOŻEMY POMÓC ?

  • +48 515 602 927

  • kprojektmeble@gmail.com


Lub zadzwoń?
+48 515 602 927